top of page

Spolupráce s Cerberos s.r.o.

CERBEROS s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů internetového připojení na Liberecku, Jablonecku a Mladoboleslavsku. Jako skoro všude, vše začalo jednoduchou otázkou “umíte nám natočit video?”

 

Po probrání celé situace jsme obě strany rychle pochopili, že je nejprve potřeba vytvořit online marketingový plán, dát do pořádku zmínky o firmě a jejich pobočkách na Seznamu, Googlu, Facebooku i Instagramu. Dále samozřejmě začít využívat měřící nástroje zdrojů návštěvnosti a celkově začít pracovat systematicky na celém marketingu. Po několikaměsíční práci jsme byli připraveni spustit první kampaně, které rychle přinesly pozitivní výsledky.

V současné době se tak staráme o PPC kampaně ve vyhledávačích, kampaně na sociálních sítích, tvorbu videoobsahu, grafiku ve světě online i offline prostoru, zajištění tiskových materiálů,  ale i celkový směr a kreativu společnosti. Výsledkem výkonnostních kampaní jsou statisíce zobrazení reklam měsíčně a hromady poptávek na jejich služby. Pokud někdo chce vědět přesná čísla, tak se sice dobře ptá, ale my samozřejmě nesmíme odpovědět 🙂

Zajišťujeme a pracujeme tak na celkovém rebrandingu společnosti, který je nutný směrem k jeho mateřské společnosti ČEZ. Jsme tak zvyklí pracovat v korporátním světě, závislém na plnění KPI indexů a dlouhodobých obchodních strategií. Pro nás je to zároveň skvělá reference, kdy tímto umíme splnit určitou úroveň požadavků, kterou nezvládne jen tak každá marketingová společnost.

Promo video Cerberos

Ukázka instalace

bottom of page