top of page
330x250_edited.png

AS-CASTING Stráž pod Ralskem

Slévárna AS-CASTING má dlouholetou zkušenost s tlakovým litím a obráběním hliníkových odlitků. Jsou si vědomi toho, že i když si nemusí “volat o nové zakázky”, je potřeba pracovat s brandem společnosti. Naší prací tak bylo vytvořit celkové promo video společnosti pro účely prezentace návštěvám, či na výstavách a veletrzích. Dále jsme nasbíraný obsah využili pro verze videí na web (zkrácená verze bez zvuku), či promo video pro videoreklamu na Youtube.


Dalším krokem, a to velice technicky náročným, byla tvorba časosběrného videa instalace jedné z moderních technologií pro slévání v nové hale. Pro představu, takový časosběr byl rozdělen do 14 dnů intenzivní práce, kdy jsme stály za zády všem firmám, které se na instalaci podíleli. Zároveň jsme také prováděli nepřetržité nahrávky celé haly a zaznamenávali veškerý pohyb. Celkem vzniklo 874 GB materiálu, ze kterého jsme na postprodukci vytvořili  video o délce 2:42 minuty, včetně outra. V projektu jsme používali v nejintenzivnějších chvílích najednou 5 kamer + 1 dron.

Při tak náročném projektu, jsou přípravy vždy to nejdůležitější. A nás nerozhodí ani to, když část stroje přijede o 5 dní dříve, nebo 3 jiné nákladní auta naráz. Chladná hlava a naše zkušenosti umožnily plynulý chod natáčení, na jehož výsledek jsme pyšní.

Promo videa

bottom of page