top of page
330x250_edited.png

Profesionální promo videa

Celkové promo video o firmě? Bez toho se již dnes neobejde žádná korporátní společnost, ale ani malá firma...
Ať už potřebujete videa pro příjem nových zakázek, nebo zlepšení povědomí o značce firmy, marketingovým účelům při prezentaci firmy na veletrzích, jednání s velkými partnery, či potřeby obchodních zástupců při jednáních.

H-Vision promo videa

Specializujeme se na tvorbu profesionálních videí, se kterými posouváme váš marketing o obrovský kus dopředu. Stojí za námi projekty, jako je prezentace technologií na Expo Dubaj, promo technologických firem jak pro B2B, tak B2C sektor, náborová videa a kampaně z oborů automotive, strojírenství, výzkum a vývoj krystalů, či zemědělství.

Můžeme vám tak najít správné cesty, ať už potřebujete oslovit korporátní nákupčí a odběratele, koncové zákazníky z "ulice", nebo sehnat nové kandidáty od operátora výroby až po fyzika se specializací na opto-elektroniku.

Businessman-and-holographic-network-1097666.jpg

Časosběrné video timelapse a hyperlapse

Zachytí to, co je normálním okem těžko postřehnutelné. A to plynutí času. Série fotografií vyfocená v časových intervalech a výsledné video z nich vytvořené dodá efekt zrychleného světa. Nechte se uchvátit východy a západy slunce nad vaší obcí nebo mraky plující nad přírodou ve vašem okolí. Ukažte jak se plní sály a mizí občerstvení ze stolů…
Pro firmy se časosběry hodí například při montáži nové výrobní linky, rekonstrukci či stěhování do nových kanceláří nebo při pořádání společenských akcí a konferencí. 

Ukázka timelapse videí

Ukázka hyperlapse videí

Natáčení dronem

V H-Vision máme hned několik licencovaných pilotů i množství dronů, které používáme. Nalétat tak můžeme opravdu cokoliv a to včetně složitých projektů, jako byla například demolice komínu Brandl v Jablonci nad Nisou, kde létalo celkem 5 dronů najednou.

Co je naším standardem?

  • Licencovaní piloti

  • Vyřízení případných povolení k letu (ÚCL povolení)

  • Profesionální postprodukce záběrů do promo videa včetně implementace grafiky či licencované hudby

DJI_0760.jpg

Ukázka videa s důrazem na naše drony:

Promo videa pro obec či město

Chcete ukázat Vaší obec, či město v tom nejlepším světle?


Promo video je nejlepší způsob, jak jednoduše a efektivně představit, jaké projekty se Vám povedly, ukázat turistům krásy a kulturní vyžití, které jsou v obci k vidění, nebo ukázat podniky a řemesla v okolí a podpořit tak živnostníky ve Vašem regionu.

Pro obce a města tvoříme videa zejména pro tyto účely:

 

  • Turistické a kulturní vyžití.

  • Podpora řemesel a firem v regionu.

  • Prezentační video pro obec a jejich občany.

Jak probíhá tvorba promo videa?

1

Ozvěte se nám

Zavolejte, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Popište Vašimi slovy vytyčený cíl a případně zašlete i odkaz na předlohu, která nejlépe vyjadřuje Vaší představu.

Osobní schůzka

Domluvme se na osobní schůzce a pojďme si vyjasnit důležité věci.  Podrobné cíle videí, nutné přípravy na ně, přesnou podobu videí, termíny realizace, následné kanály umístění a výslednou cenu. Prostě, vše potřebné, abychom si na konci jednání mohli podat ruku pro začátek dobré spolupráce. A to ať začneme přípravami analýz na dlouhodobou kampaň, nebo jednoduchým, krátkým videem, které zvládneme natočit za jeden den.

A to nejlepší nakonec, tuto úvodní konzultaci máte zcela zdarma!

2

3

Realizace natáčení

Jdeme na to! Dle připraveného scénáře vše natočíme, případně doplníme o vhodné fotky, které se vždy hodí jako bonus!

Ať už jde o malou prodejnu, výrobu v podobě korporátní fabriky, nebo specifické služby, které nikdo jiný nedělá, natáčecí dny jsou plné skvělých zážitků jak pro nás, tak pro Vás i všechny zaměstnance firmy!

Postprodukce a předání

Čeká nás veškeré stříhání, vybírání správných záběrů, výběr správné hudby, další stříhání, barvení, titulkování. Prostě vše, aby z toho všeho mohla vzniknout pracovní verze videa, kterou vám předložíme ke kontrole a schválení. Až bude vše v pořádku a dle Vašich představ, zbývá nám nahrát video na náš cloud, odkud ho můžete stáhnout pro své účely. Nebo Vám můžeme následně pomoct s jeho propagací ve světě internetu, ale to již patří do tématu Online Marketing.

4

bottom of page