top of page

Promo video

Celkové promo video o firmě? Bez toho se již dnes neobejde žádná korporátní společnost, ale ani malá firma...
Ať už potřebujete videa pro příjem nových zakázek, nebo zlepšení povědomí o značce firmy, marketingovým účelům při prezentaci firmy na veletrzích, jednání s velkými partnery, či potřeby obchodních zástupců při jednáních.

Jak probíhá tvorba promo videa?

1

Ozvěte se nám

Zavolejte, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Popište Vašimi slovy vytyčený cíl a případně zašlete i odkaz na předlohu, která nejlépe vyjadřuje Vaší představu.

Osobní schůzka

Domluvme se na osobní schůzce a pojďme si vyjasnit důležité věci.  Podrobné cíle videí, nutné přípravy na ně, přesnou podobu videí, termíny realizace, následné kanály umístění a výslednou cenu. Prostě, vše potřebné, abychom si na konci jednání mohli podat ruku pro začátek dobré spolupráce. A to ať začneme přípravami analýz na dlouhodobou kampaň, nebo jednoduchým, krátkým videem, které zvládneme natočit za jeden den.

A to nejlepší nakonec, tuto úvodní konzultaci máte zcela zdarma!

2

3

Realizace natáčení

Jdeme na to! Dle připraveného scénáře vše natočíme, případně doplníme o vhodné fotky, které se vždy hodí jako bonus!

Ať už jde o malou prodejnu, výrobu v podobě korporátní fabriky, nebo specifické služby, které nikdo jiný nedělá, natáčecí dny jsou plné skvělých zážitků jak pro nás, tak pro Vás i všechny zaměstnance firmy!

Postprodukce a předání

Čeká nás veškeré stříhání, vybírání správných záběrů, výběr správné hudby, další stříhání, barvení, titulkování. Prostě vše, aby z toho všeho mohla vzniknout pracovní verze videa, kterou vám předložíme ke kontrole a schválení. Až bude vše v pořádku a dle Vašich představ, zbývá nám nahrát video na náš cloud, odkud ho můžete stáhnout pro své účely. Nebo Vám můžeme následně pomoct s jeho propagací ve světě internetu, ale to již patří do tématu Online Marketing.

4

bottom of page