top of page
330x250_edited.png

Street s.r.o.

Naše služby nejsou zaměřené jen na velké společnosti, které mají mnoho oddělení a plány na roky dopředu. Umíme si poradit i s jinými výzvami, což byl příklad STREET s.r.o., kteří se zabývají pokládkou asfaltu, opravou výtluků atd.

 

Počáteční plán byl jednoznačný. Za dva měsíce začíná sezóna, potřebujeme na ní nové lidi, jelikož zakázek je hodně, a nemáme k dispozici žádný marketingový obsah pro vytvoření kampaní. Pro každého markeťáka zapeklitý případ, nebudeme si nic nalhávat. Jak máme ukázat jejich techniku, jejich práci a volné pozice, když všechny stroje jsou zazimované na dvoře? I to jsme však v krutých podmínkách zvládli. 

Vytvořili jsme scénář, počkali na správný den, kdy zrovna minimálně sněžilo, nahnali chudáky chlapy na dvůr a začali točit. Výsledkem bylo netradiční, odvážné, avšak úspěšné náborové video, včetně několika 6s verzí pro krátké nepřeskočitelné reklamy. Následně proběhla tvorba reklamní kampaně na Facebooku, nastavení spuštění pro tu správnou cílovou skupinu a… do týdne její pozastavení. Pozastavení celé kampaně, jelikož měli desítky dotazů na volné pozice. 

 

Byl to úspěch? Ano, na jednu stranu nádherný. Na druhou stranu však stejný pocit, jako když provede Zdeněk Pohlreich zátěžový test v restauraci. 

Jelikož má však STREET s.r.o. nebojácné vedení, chytli vše za správný konec a posunuli vše dál. Tato první zkušenost s marketingem přinesla několik zásadních faktů a poučení do následujících roků. I v malé společnosti v oboru stavebnictví je dobré plánovat marketingové aktivity dlouhodobě, jelikož prostě nelze dělat kompletní tvorbu náborové kampaně, samotné pohovory a smlouvy se zaměstnanci v jednom, či dvou měsících.

 

V současné době se tak připravujeme na průběžný sběr obsahového materiálu z realizovaných zakázek po celý rok, tvorbu nových HR videí, školení a pravidelné workshopy nové zaměstnankyně, která bude do budoucna specialistkou pro marketing a komunikaci společnosti s veřejností, či tvorbou strategie brandu celé společnosti ve světě internetu. 

 

Ano, tohle nás baví! Chuť klienta vše zlepšovat a odborné poradenství z naší strany. Když nečekáme na dodané podklady, ale vymýšlíme celé strategie i pro malé firmy a kopeme za jejich tým.

HR video

bottom of page